Dlaczego Konica Minolta?

Rozwój

Wierzymy, że największą wartością w Konica Minolta są nasi pracownicy, dlatego dbamy o ich rozwój na każdym etapie zatrudnienia.


W pierwszych tygodniach Twojej pracy zaprosimy Cię na szkolenie wstępne, które pozwoli Ci lepiej poznać nasze wartości, sposób, w jaki pracujemy, historię firmy oraz nasze produkty. Podczas rozszerzania naszej oferty i wprowadzania na rynek nowych produktów Konica Minolta, będziemy Cię także zachęcać do udziału dedykowanych szkoleniach produktowych. Pracując u nas, możesz także uczestniczyć w szkoleniach rozwijających Twoje umiejętności interpersonalne, jak również korzystać z dostępu do szerokiej gamy szkoleń on-line wewnętrznej „bazy wiedzy” zawierającej dokumentację techniczną naszych rozwiązań.


Organizujemy długoterminowe programy rozwojowe, takie jak program rozwoju kompetencji menedżerskich czy międzynarodowy program wspierający innowacyjność. Nasi inżynierowie Działu Serwisu, jak i specjaliści z Działu Sprzedaży mogą kształtować swoją karierę zawodową na podstawie zdefiniowanych ścieżek karier, zgodnie ze swoimi zainteresowaniami i posiadaną wiedzą, a cyklicznie odbywający się w naszej firmie proces ocen okresowych wspiera naszych managerów w regularnym przekazywaniu konstruktywnej informacji zwrotnej.


Benefity

Naszym pracownikom umożliwiamy dostęp do szerokiej oferty benefitów pozapłacowych oraz atrakcyjnych narzędzi pracy.


Pracownicy oraz członkowie ich najbliższej rodziny mogą korzystać z bezpłatnej prywatnej opieki medycznej. Osobom lubiącym wypoczywać aktywnie, oferujemy także dofinansowanie do karty sportowej. Posiadamy również ofertę ubezpieczeń grupowych na życie i NNW na preferencyjnych warunkach. Pracownicy zainteresowani rozwojem swoich umiejętności językowych mogą także skorzystać z dofinansowania nauki języka angielskiego i niemieckiego na platformie e-learningowej.


Wierzymy, że komfortowe narzędzia pracy są podstawą efektywności realizacji codziennych zadań. Większość naszych pracowników dysponuje komputerami przenośnymi oraz służbowymi telefonami komórkowymi z możliwością wykorzystania ich na użytek prywatny. Osoby o mobilnym charakterze pracy otrzymują także nieoznaczone firmowym logiem samochody służbowe dobrej klasy i z pełnym wyposażeniem, które mogą również wykorzystywać po godzinach pracy.


Codzienność w Konica Minolta

Grupa Konica Minolta, jako globalny dostawca sprzętu drukującego oraz kompleksowych rozwiązań dla biznesu jest firmą, która działa w duchu odpowiedzialności społecznej. Zobacz więcej informacji o naszych działaniach na rzecz ekologii i społeczeństwa lokalnego.


Dbamy o jakość i innowacyjność produktów oferowanych naszym Klientom, czego dowodem są otrzymywane przez nas nagrody w państwowych i międzynarodowych konkursach.


Jako globalna korporacja, w naszej codziennej pracy kierujemy się sześcioma najważniejszymi wartościami:

Wartości pracy wg. Konica Minolta